Sheraton Bratislava Hotel

4.6 

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:   

Miestny čas Telefón +421 (0)2 3535 0000

4.6

Lekart Hairdressing: Kaderníctvo Bratislava

Doprajte sebe a svojim vlasom kvalitu. V kaderníctve Lekart hairdressing ju máte zaručenú. Kadernícky salón v hoteli Sheraton Bratislava sa pýši svojím výnimočným a nápaditým dizajnom. Svojou praktickou polohou priamo v hoteli pri recepcii ho bez problémov nájdete. 

Tím tvoria mladí a skúsení ľudia, ktorí neváhajú cestovať za vzdelaním aj do zahraničia.  Filozofiou firmy je v prvom rade dôkladne a precízne vykonaná práca, prispôsobená typu a vkusu klienta s dôrazom na krásu a zdravie vlasov.Služby a produkty

OLAPLEX - REVOLUČNÉ ZOSVETĽOVANIE VLASOV

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a nie je testovaný na zvieratách. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové väzby vo vlasoch, ktoré sú poškodzované pri tepelnej, mechanickej a chemickej vlasovej úprave.

LEKART HAIR CARE 

Kaderníctvo Lekart vám ako prvý salón na Slovensku prinášam kozmetiku pod vlastným menom a kvalitou, ktorá je zaručená. Kozmetika bola vyvíjaná v laboratóriach v anglicku, kde ju vyrábajú z čiste prírodných materiálov

ORIBE

Vlasová starostlivosť Oribe zlučuje prírodne výťažky so špičkovou technológiou, a výsledkom tejto kombinácie je kolekcia ušitá na mieru potrebám dokonalých vlasov, bez parabénov a chloridu sodného, chráni pred UV žiarením, starajúca sa o farbu a je použiteľná aj na vlasy ošetrené keratínom.

GREAT LENGHTS - PREDLŽOVANIE VLASOV

Great Lengths je svetovou jednotkou v predlžovaní vlasov. Great Lengths kladie najvyššiu prioritu na bezpečnosť napájania vlasov a ako jediná garantuje 100 % nepoškodzovanie vlastného vlasového vlákna.

BIO:IONIC - IÓNOVÁ STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Firma Bio Ionic, Inc., popredná spoločnosť v oblasti iónovej starostlivosti o vlasy, vyvinula exkluzívnu patentovanú iónovou technológiu prirodzených iontov, vďaka ktorej prirodzené negatívne ióny prospievajú vlasom.

SCHWARTZKOPF PROFFESIONAL

Spoločnosť SCHWARZKOPF neustále vyvíja inovačné profesionálne vlasové prípravky a koncepty, a tým si udržuje svoju vedúcu pozíciu na kaderníckom trhu. SCHWARZKOPF ako prvé výročie kaderníckych výrobkov premenil všetky svoje vlasové spreje na bezfreónove. 

AGAVE - VYHLADZUJÚCI SYSTÉM 

V dnešnom svete sme neustále vystavení faktorom, ktoré naše vlasy poškodzujú. Nech už máte vlasy poškodené častým farbením, melírom alebo čímkoľvek iným, vyhladzujúci systém Agave si s tým poradí. 

IKOO

Špičkové kefy na vlasy založené na základoch a princípoch tradičnej čínskej medicíny feng shui, majú harmonizújuci vplyv na Váš organizmus. Ich vypuklí tvar umožňuje masáž špeciálnych akupunktúrnych bodov a reflexných zón pokožky hlavy. Zlepšujú krvný obeh a vďaka tomu zásobujú vlasy potrebnými živinami.

IVVISIBOBBLE - GUMIČKA DO VLASOV

Vďaka svojmu špecifickému tvaru gumička Invisibobble po sebe na vlasoch nezanecháva žiadnu stopu. Okolo vrkoča vytvára minimálny tlak, a napriek tomu vlasy pevne drží pohromade.

 Kontakt a otváracie hodiny

KONTAKT

Lekart hairdressing
Sheraton Bratislava Hotel
Pribinova 12
811 09 Bratislava 

Mobile: +421 948 313 126
Email: info@lekart.sk

OTVÁRACIE HODINY

Denne: 08:00 - 20:00 

VIAC INFORMÁCIÍ