Sheraton Bratislava Hotel

4.6 

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:   

Miestny čas Telefón +421 (0)2 3535 0000

4.6

Paired

Inšpirované ingredienciami. Odborne skombinované

Ovplyvnený globálnou gastronómiou, tradíciami z celého sveta a miestnou kultúrou, Paired kombinuje rozmanité chute čím vytvára nečakané gastronomické zážitky. Vyzývame našich hostí aby porušovali pravidlá a stravovali sa inak. Pridajte sa k nám v Port Wilson Lobby Lounge na inovatívny, vzrušujúci a úplne jedinečný kulinársky zážitok.


Sheraton Selects

Prémiové chute

Sheraton sa spojil s Wine Spectator aby ponúkol to najlepšie z prémiových vín. Špeciálne navrhnutá vínna karta ponúka najlepšie ohodnotené vína, ktoré si môžete vychutnať ako fľašu, pohár alebo jednorázovú ochutnávku. Opýtajte sa nás ako najlepšie skombinovať váš výber vína s našim menu.

Menu

Miestne chute

Aktivujte vaše chuťové poháriky. Naše menu vnáša nový vietor do overenej klasiky s kreatívnymi a nápaditými jedlami, ktoré vytvárajú dokonalú súhru s našimi pivami a vínami.

Jedinečná chuť piva

Nezávislé pivárne

Nezávislé a charakteristické pivá pochádzajúce zo slovenských pivovarov sú odborne vybrané na doplnenie nášho menu. Pridajte sa k nám v hotelovom bare, kde môžete preskúmať našu aktuálnu ponuku a dozvedieť sa viac o miestnych pivovaroch, ktoré tvoria náš program pív.Kontakt a otváracie hodiny

OTVÁRACIE HODINY:
Každý deň: 8:00 - 01:00

REZERVÁCIE:
T: +421 2 3535 0681

NAPÍŠTE NÁM