Sheraton Bratislava Hotel

4.6 

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:   

Miestny čas Telefón +421 (0)2 3535 0000

4.6

Port Wilson Lobby Lounge

Luxus na dosah

Port Wilson - Lobby Lounge

Port Wilson - Lobby Lounge

Port Wilson Lobby Lounge je ideálnym miestom pre obchodné rokovania alebo posedenie s priateľmi. Vychutnajte si pohár šampanského alebo si vyberte zo širokej ponuky vín v jedinečnej atmosfére so 6-metrovou vinotékou. 

Využite Šťastnú hodinku v Port Wilson Lobby Lounge od pondelka do stredy medzi 18:00 - 20:00. Pri zakúpení jedla, fľaše vína prípadne šampanského dostanete zľavu 20%.

Začnite deň pri vynikajúcej šálke kávy či čaju prvotriednej kvality a neodolateľnom vajci Benedikt. Port Wilson Lobby Lounge vám ponúka osviežujúce raňajky, ktoré vás pripravia na celý deň. 

 


Port Wilson raňajky


Naštartujte svoj deň s nami! Port Wilson raňajky sú ideálnou voľbou na rýchle raňajky s kolegami z práce alebo dôležité obchodné rokovanie s vašimi klientmi či partnermi. 

Kedy: Každý deň od 8:00 - 11:00
Kde: Port Wilson Lobby Lounge

Paired


Zažite neočakávané s novým konceptom Paired a vychutnajte si menu odborne skombinované s kvalitnými vínami a pivami. Vyskúšajte Paired s nápaditými kombináciami, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a navnadia vás ku gastronomickému bádaniu.

Kedy: Každý deň
Kde: Port Wilson Lobby Lounge

 

Kávové menu


Milovníci kávy nezmeškajte širokú ponuku káv v Port Wilson Lobby Lounge. Vychutnajte si delikátne a voňavé espresso, cappuccino alebo latte con panna. 

Kedy:
Každý deň
Kde: Port Wilson Lobby Lounge


Kontakt a otváracie hodiny

OTVÁRACIE HODINY:
Každý deň: 8:00 - 1:00

REZERVÁCIE:
T: +421 2 3535 0681

NAPÍŠTE NÁM