Sheraton Bratislava Hotel

4.6 

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:   

Miestny čas Telefón +421 (0)2 3535 0000

4.6

ZION SPA PREMIUM

SPA PROCEDÚRY A OŠETRENIA

V ZION SPA PREMIUM sa stretnete s osobitnou pozornosťou pre vaše individuálne potreby. Procedúry sú vytvorené pre maximálny relax tela a duše tak, aby rozžiarili nielen váš výzor, ale aj vašu náladu. 
Na viac ako 800 m2 vám ponúkame vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation.

Na výber sú regenerujúce masáže, terapie tradičnej čínskej medicíny, telové procedúry, omladzujúce pleťové ošetrenia pomocou luxusnej kozmetickej rady Linda Meredith v spojení s neinvazívnym liftingom CACI ako aj procedúry zamerané na tónovanie a formovanie postavy.MASÁŽE


ZNAČKOVÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

60 min 75 €

Kombinácia vzácnej arómy, jemných textúr a energie ľudského dotyku poskytuje jedinečný zážitok hlbokej relaxácie pre tých, ktorí majú problém uvoľniť sa a vypnúť svoju myseľ. Intenzívne pôsobí proti stresu, dlhodobo hydratuje a vyživuje aj extrémne suchú pokožku. Zanecháva tak pocit hebkej pokožky a luxusu.

TERAPEUTICKÁ MASÁŽ NA MIERU

60 / 90 min 69 € / 99 €

Tradičná masáž používa stredný až hlboký tlak. Uvoľňuje tak napätie, blokády a uzly. Zároveň zmierňuje svalové vypätie a kŕče, ktoré vznikajú v dôsledku stresu, z práce alebo po aktívnom športovaní. Pri tejto masáži sa využíva kompresia a techniky, ktoré pracujú naprieč svalovým vláknom, čím sa svaly zahrejú a uvoľnia.  

AROMASOUL ELEMENTS MASÁŽ

60 / 90 min 69 € / 99 €

Aromaterapia je umenie a veda o vytváraní rovnováhy pomocou esenciálnych olejov extrahovaných z rastlín. V tejto terapii sa spájajú vlastnosti aromatických olejov s upokojujúcim tlakom jemnej masáže, čím sa zníži stres a doplní nová energia. Unikátny masážny rituál tvorí cestu okolo štyroch kontinentov: exotického Orientu, teplého Stredomoria, indického sveta plného života a dávnych kultúr púštnych kmeňov. Predstavuje dokonalý zmyslový zážitok plný relaxácie.  

HOT STONE MASÁŽ

60 / 90 min 69 € / 99 €

Vyhriate hladké čadičové kamene sú aplikované na čakry na tele, a tak obnovujú rovnováhu vnútorných energií. Tieto horúce kamene sa používajú na masáž celého tela a teplo z nich vstupuje hlboko do svalov. Tým sa navodzuje stav hlbokej relaxácie, uvoľnenia napätia a stresu.  

MASÁŽ SACRED NATURE

45 / 60 min 55 € / 69 €

Relaxačná a harmonizujúca masáž, ktorá zlepšuje prekrvenie, výživu a omladenie suchej pokožky celého tela a tváre. Využíva unikátne motýlie pohyby, ktoré zaručujú dokonalé vstrebanie výživných látok. Podporujú tak mikrocirkuláciu a prinášajú zážitok, ktorý je skutočne odlišný od iných masážnych techník. Používané produkty sa vyznačujú veľmi vysokým percentom prírodných surovín (99%) rovnako ako aj aktívnych zložiek z ekologického poľnohospodárstva.  

EXPRESS RELAX MASÁŽ

30 / 45 min 39 € / 55 €

Masáž chrbta, šije a ramien zmierňuje nepríjemné pocity v miestach, kde stres a napätie najviac vplýva na telo. 


KOZMETICKÉ OŠETRENIA


SACRED NATURE

60 min 75 €

Plne certifikované, organické, kompletne prírodné ošetrenie tváre prináša pleti hĺbkovú výživu, okysličenie, energiu a anti-ageingovú ochranu pre suchú a citlivú pleť. Pleť po ošetrení bude pôsobiť sviežo, mladšie a tonizovane.  

HYDRAMEMORY

60 min 69 €

Kompletné ošetrenie prispôsobené na mieru potrebám každej pleti. Hĺbkovo hydratuje, osviežuje a re-mineralizuje. Je to prvá pomoc pre dehydrovanú pleť. Zahŕňa aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličujúcu očistu, relaxačnú masáž, aplikáciu masky a záverečné ošetrenie pleti.  

ACTIVE PURENESS

60 min 69 €

Intenzívne a zároveň extrémne jemné ošetrenie. Vyrovnáva, normalizuje pleť a zanecháva ju sviežu, hydratovanú a spevnenú. Je vhodné pre všetky typy pleti vrátane veľmi citlivej, dehydratovanej a zrelej.TELOVÉ PROCEDÚRY


AROMASOUL RITUAL

90 min 99 €

Jedinečné harmonizujúce rituály podľa prastarých tradícií orientálnych, stredomorských, indických a arabských kultúr. Obnovujú, vyživujú, omladzujú a skrášľujú všetky typy pleti. Vzácne kombinácie aróma olejov zostavené podľa živlov vzduchu, vody, ohňa a zeme vytvoria nádhernú atmosféru, odnášajú starosti, únavu a navodia pocit dokonalej telesnej a duševnej harmónie.  

SACRED NATURE RITUAL

60 min 75 €

Intenzívne výživné kozmetické ošetrenie na tvár a telo. Vďaka bio certifikovaným Ecocert™ formulám produktov, obsahujúcich olej Buriti a orechový extrakt, ponúka toto ošetrenie pokožke intenzívne antioxidačné a ochranné účinky. Je ideálne pre suchú pokožku a pleť bez dostatočnej výživy.  

THERMOGENIC ATTACK

60 min 69 €

Intenzívne termogénne ošetrenie so silným účinkom proti hlbokej a odolnej celulitíde. Viditeľne zlepšuje mikrocirkuláciu a vďaka intenzívnej stimulácii lipolýzy podporuje remodeláciu kontúr tela. Ošetrenie je vhodné pro odolnú celulitídu sprevádzanú lokálne uloženými tukmi.  

GROTTA GIUSTI

60 min 69 €

Liečivé, detoxikačné ošetrenie vhodné pre mužov a ženy aktívne stimuluje krvný obeh, metabolizmus, tonizuje a zlepšuje textúru pokožky. Bahenná maska prehrieva svaly a kĺby, stimuluje tok energie a prináša pocit absolútnej relaxácie, ľahkosti a vitality.  

MATERNITY

60 min 69 €

Spevňujúce kozmetické ošetrenie, ktoré pomocou použitia Tamanu oleja udržuje hydratáciu, elasticitu pokožky a dáva jej pocit ľahkosti. Ideálne ošetrenie pre čerstvé mamičky ako súčasť starostlivosti o telo po pôrode. Vhodné pre tehotné ženy (vhodná konzultácia s ošetrujúcim lekárom).Ďalšie informácie


PRÍCHOD
Príďte prosím minimálne 20 minút pred začiatkom procedúry, aby ste mali dostatok času na pohodlnú registráciu a prípravu na vaše procedúry.

ZMENA ALEBO ZRUŠENIE REZERVÁCIE
Prosíme vás o dodržiavanie našich storno podmienok. Zmeny alebo zrušenie rezervácie je potrebné urobiť minimálne 12 hodín pred plánovaným termínom procedúry. V prípade zrušenia procedúry v čase kratšom ako 12 hodín, vám bude účtovaných 50% z ceny procedúry. Zmeny v balíčkoch a skupinových objednávkach je potrebné oznámiť 24 hodín vopred. Zmeškané termíny bez náležitého oznámenia sa musia uhradiť vo výške 100% z hodnoty objednaných služieb.

DPH A OSTATNÉ
Ceny uvedené v cenníku sú vrátane 20 % DPH.

DARČEKY
Darčekové karty alebo darčekové certifikáty sú skvelým spôsobom, ako potešiť svojich blízkych. Darčekové karty sú krásne balené a sú k dispozícii na recepcii spa. Rovnako sú k dispozícii firemné darčekové balíčky.

Kontakt a otváracie hodiny


OTVÁRACIE HODINY
Denne od 7:00 - 22:00 
Spa procedúry: denne od 8:00 - 21:30

REZERVÁCIA
Aby sme mohli vyhovieť vašim požiadavkám, odporúčame vám rezerváciu s dostatočným časovým predstihom.

Ohľadom rezervácie, prosím kontaktujte:
T: +421 2 3535 0070
E: zion.she@zionspa.sk

VIAC INFORMÁCIÍ