Sheraton Bratislava Hotel

4.6 (180 recenzie(ií))

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:    •   Miestny čas:     •  Telefón: +421 (0)2 3535 0000  

4.6

=""/

ZION SPA PREMIUM

SPA PROCEDÚRY A OŠETRENIA

V ZION SPA PREMIUM sa stretnete s osobitnou pozornosťou pre vaše individuálne potreby. Procedúry sú vytvorené pre maximálny relax tela a duše tak, aby rozžiarili nielen váš výzor, ale aj vašu náladu. Na výber sú regenerujúce masáže, terapie tradičnej čínskej medicíny, telové procedúry, omladzujúce pleťové ošetrenia pomocou luxusnej kozmetickej rady Linda Meredith v spojení s neinvazívnym liftingom CACI ako aj procedúry zamerané na tónovanie a formovanie postavy.

Na viac ako 800 m2 vám ponúkame vyhrievaný bazén, fínsku a parnú saunu a oddychovú miestnosť Deep Relaxation.

Navštívte našu stránku


MASÁŽE

 

ZNAČKOVÁ ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

60 min 75 €

Kombinácia vzácnej arómy, jemných textúr a energie ľudského dotyku poskytuje jedinečný zážitok hlbokej relaxácie pre tých, ktorí majú problém uvoľniť sa a vypnúť svoju myseľ. Intenzívne pôsobí proti stresu, dlhodobo hydratuje a vyživuje aj extrémne suchú pokožku. Zanecháva tak pocit hebkej pokožky a luxusu.

TERAPEUTICKÁ MASÁŽ NA MIERU

60 / 90 min 69 € / 99 €

Tradičná masáž používa stredný až hlboký tlak. Uvoľňuje tak napätie, blokády a uzly. Zároveň zmierňuje svalové vypätie a kŕče, ktoré vznikajú v dôsledku stresu, z práce alebo po aktívnom športovaní. Pri tejto masáži sa využíva kompresia a techniky, ktoré pracujú naprieč svalovým vláknom, čím sa svaly zahrejú a uvoľnia. 

AROMASOUL ELEMENTS MASÁŽ

60 / 90 min 69 € / 99 €

Aromaterapia je umenie a veda o vytváraní rovnováhy pomocou esenciálnych olejov extrahovaných z rastlín. V tejto terapii sa spájajú vlastnosti aromatických olejov s upokojujúcim tlakom jemnej masáže, čím sa zníži stres a doplní nová energia. Unikátny masážny rituál tvorí cestu okolo štyroch kontinentov: exotického Orientu, teplého Stredomoria, indického sveta plného života a dávnych kultúr púštnych kmeňov. Predstavuje dokonalý zmyslový zážitok plný relaxácie. 

HOT STONE MASÁŽ

60 / 90 min 69 € / 99 €

Vyhriate hladké čadičové kamene sú aplikované na čakry na tele, a tak obnovujú rovnováhu vnútorných energií. Tieto horúce kamene sa používajú na masáž celého tela a teplo z nich vstupuje hlboko do svalov. Tým sa navodzuje stav hlbokej relaxácie, uvoľnenia napätia a stresu. 

MASÁŽ SACRED NATURE

45 / 60 min 55 € / 69 €

Relaxačná a harmonizujúca masáž, ktorá zlepšuje prekrvenie, výživu a omladenie suchej pokožky celého tela a tváre. Využíva unikátne motýlie pohyby, ktoré zaručujú dokonalé vstrebanie výživných látok. Podporujú tak mikrocirkuláciu a prinášajú zážitok, ktorý je skutočne odlišný od iných masážnych techník. Používané produkty sa vyznačujú veľmi vysokým percentom prírodných surovín (99%) rovnako ako aj aktívnych zložiek z ekologického poľnohospodárstva. 

EXPRESS RELAX MASÁŽ

30 / 45 min 39 € / 55 €

Masáž chrbta, šije a ramien zmierňuje nepríjemné pocity v miestach, kde stres a napätie najviac vplýva na telo. 


KOZMETICKÉ OŠETRENIA

 

SACRED NATURE

60 min 75 €

Plne certifikované, organické, kompletne prírodné ošetrenie tváre prináša pleti hĺbkovú výživu, okysličenie, energiu a anti-ageingovú ochranu pre suchú a citlivú pleť. Pleť po ošetrení bude pôsobiť sviežo, mladšie a tonizovane. 

HYDRAMEMORY

60 min 69 €

Kompletné ošetrenie prispôsobené na mieru potrebám každej pleti. Hĺbkovo hydratuje, osviežuje a re-mineralizuje. Je to prvá pomoc pre dehydrovanú pleť. Zahŕňa aromaterapeutický rituál proti stresu, okysličujúcu očistu, relaxačnú masáž, aplikáciu masky a záverečné ošetrenie pleti. 

ACTIVE PURENESS

60 min 69 €

Intenzívne a zároveň extrémne jemné ošetrenie. Vyrovnáva, normalizuje pleť a zanecháva ju sviežu, hydratovanú a spevnenú. Je vhodné pre všetky typy pleti vrátane veľmi citlivej, dehydratovanej a zrelej.


=""/

TELOVÉ PROCEDÚRY

 

AROMASOUL RITUAL

90 min 99 €

Jedinečné harmonizujúce rituály podľa prastarých tradícií orientálnych, stredomorských, indických a arabských kultúr. Obnovujú, vyživujú, omladzujú a skrášľujú všetky typy pleti. Vzácne kombinácie aróma olejov zostavené podľa živlov vzduchu, vody, ohňa a zeme vytvoria nádhernú atmosféru, odnášajú starosti, únavu a navodia pocit dokonalej telesnej a duševnej harmónie. 

SACRED NATURE RITUAL

60 min 75 €

Intenzívne výživné kozmetické ošetrenie na tvár a telo. Vďaka bio certifikovaným Ecocert™ formulám produktov, obsahujúcich olej Buriti a orechový extrakt, ponúka toto ošetrenie pokožke intenzívne antioxidačné a ochranné účinky. Je ideálne pre suchú pokožku a pleť bez dostatočnej výživy. 

THERMOGENIC ATTACK

60 min 69 €

Intenzívne termogénne ošetrenie so silným účinkom proti hlbokej a odolnej celulitíde. Viditeľne zlepšuje mikrocirkuláciu a vďaka intenzívnej stimulácii lipolýzy podporuje remodeláciu kontúr tela. Ošetrenie je vhodné pro odolnú celulitídu sprevádzanú lokálne uloženými tukmi. 

GROTTA GIUSTI

60 min 69 €

Liečivé, detoxikačné ošetrenie vhodné pre mužov a ženy aktívne stimuluje krvný obeh, metabolizmus, tonizuje a zlepšuje textúru pokožky. Bahenná maska prehrieva svaly a kĺby, stimuluje tok energie a prináša pocit absolútnej relaxácie, ľahkosti a vitality. 

MATERNITY

60 min 69 €

Spevňujúce kozmetické ošetrenie, ktoré pomocou použitia Tamanu oleja udržuje hydratáciu, elasticitu pokožky a dáva jej pocit ľahkosti. Ideálne ošetrenie pre čerstvé mamičky ako súčasť starostlivosti o telo po pôrode. Vhodné pre tehotné ženy (vhodná konzultácia s ošetrujúcim lekárom).


=""/

+ EXTRA ČAS

 

Na posilnenie efektu našich procedúr a masáží sme vytvorili mini ošetrenia, ktoré doplnia všetky požiadavky starostlivosti o pleť, kompletnej relaxácie a omladenia. 

AROMASOUL PÍLING

+ 30 / 45 min 35 € / 55 €

30-minútový píling je ideálnym doplnkom k AromaSoul masáži 

EYE SUPREME

+ 15 min 19 €

OŠETRENIE POKOŽKY RÚK

+ 15 min 19 € 

OŠETRENIE POKOŽKY NÔH

+ 30 min 35 €

NAIL BLISS NECHTOVÉ ŠTÚDIO

 

PREMIUM SPA MANIKÚRA

60 min 39 € 

PREMIUM SPA PEDIKÚRA

75 min 59 € 

EXPRESS MANIKÚRA

30 min 25 € 

EXPRESS PEDIKÚRA

45 min 39 € 

PARAFÍN PERFECTSENSE®

+ 15 / 30 min 19 € / 25 €

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

+ 15 min Francúzska špička 5 €

+ 30 min aplikácia gél laku GELISH 25 €

+ 15 min odstránenie gél laku 5 €

Gélové nechty 49 €

Doplnenie gélových nechtov 39 €

Odstránenie gélových nechtov 10 €

FORMOVANIE POSTAVY

 

SLIMTONE OŠETRENIE NA MIERU

30 min 45 € 

LYMFATICKÉ OŠETRENIE TELA

45 min 59 € 

FORMOVANIE POPRSIA

45 min 59 € 

FORMOVANIE BRUCHA

45 min 59 € 

FORMOVANIE POZADIA A STEHIEN

45 / 60 min (zahŕňa masáž nástavcom CACI Electro Cellulite) 59 € / 75 €


Zion Spa Premium Beauty Treatment Menu

 

Linda Meredith získala titul kráľovnej kozmetických ošetrení. Pokročilé formy starostlivosti o pleť a legendárne pleťové ošetrenia jej získali závideniahodný zoznam celebritných klientov zo sveta filmu, hudby a módy. 

HAUTE COUTURE: 60 / 75 min s O2  89 € / 105 €

LM EXPRESS KOZMETICKÉ OŠETRENIE: 45 min 69 €

L.M. KOZMETICKÉ OŠETRENIE PRE MUŽOV: 60 / 90 min*  

89 € / 119 € *(zahŕňa ošetrenie chrbta)

OXYGEN POWER BOOSTER: 30 / 45 min*  49 € / 69 €
*s V-Tox 

OXYGENATED COLLAGEN: 30 min 49 €                                       

OXYGENATED HYALURONIC ACID: 30 min 49 €

DIAMOND TOME MIKRODERMABRÁZIA: 30 / 45 min 49 € / 69 €

CACI DELUXE NECHIRURGICKÝ LIFTING TVÁRE: 75 min 105 €

CACI LIFTING OČNÉHO OKOLIA: + 15 min 25 €

CACI HYDRATONE: + 15 min 25 €

CACI OŠETRENIE RÚK: +15 / 30 min  25 € / 45 €

CACI LIFTING BRADY: + 15 min 25 €

Ďalšie Informácie

 

OTVÁRACIE HODINY

Denne od 7:00-22:00
Spa procedúry: denne od 8:00-21:30

REZERVÁCIA

Aby sme mohli vyhovieť vašim požiadavkám, odporúčame vám rezerváciu s dostatočným časovým predstihom.

Ohľadom rezervácie, prosím kontaktujte recepciu Spa na čísle: +421 2 3535 0070, prípadne e-mailom zion.she@zionspa.sk.

PRÍCHOD

Príďte prosím minimálne 20 minút pred začiatkom procedúry, aby ste mali dostatok času na pohodlnú registráciu a prípravu na vaše procedúry.

ZMENA ALEBO ZRUŠENIE REZERVÁCIE

Prosíme vás o dodržiavanie našich storno podmienok. Zmeny alebo zrušenie rezervácie je potrebné urobiť minimálne 12 hodín pred plánovaným termínom procedúry. V prípade zrušenia procedúry v čase kratšom ako 12 hodín, vám bude účtovaných 50% z ceny procedúry. Zmeny v balíčkoch a skupinových objednávkach je potrebné oznámiť 24 hodín vopred. Zmeškané termíny bez náležitého oznámenia sa musia uhradiť vo výške 100% z hodnoty objednaných služieb.

DPH A OSTATNÉ

Ceny uvedené v cenníku sú vrátane 20 % DPH.

DARČEKY

Darčekové karty alebo darčekové certifikáty sú skvelým spôsobom, ako potešiť svojich blízkych. Darčekové karty sú krásne balené a sú k dispozícii na recepcii spa. Rovnako sú k dispozícii firemné darčekové balíčky.

=""/