Sheraton Bratislava Hotel

4.6 

Pribinova 12, Bratislava, 81109, Slovakia   •  Počasie:   

Miestny čas Telefón +421 (0)2 3535 0000

4.6

UNIKÁTNE PRIESTORY

PRE VAŠE ŠPECIÁLNE PRÍLEŽITOSTI

Dovoľte, aby sme vám predstavili unikátne priestory pre vaše špeciálne príležitosti. Sheraton Bratislava Hotel vám ponúka exkluzívne priestory pre vaše konferencie, večierky, svadby či rozlúčky so slobodou.


PREZIDENTSKÝ APARTMÁN


Luxusná súkromná párty na mieste, kde sa bežne nedostanete. Prezidentský apartmán ponúka 210 metrov štvorcových luxusu s privátnou terasou a nádherným panoramatickým výhľadom na hlavné námestie Eurovea a rieku Dunaj. 


Prezidentský apartmán pozostáva z obývacej izby s veľkým rokovacím / jedálenským stolom pre 27 osôb, spálne, luxusnej mramorovej kúpeľne, šatníka a plne vybavenej kuchynky.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
T: +421 2 3535 0000
E: meetings@sheratonbratislava.com


Viac informácií

ZIMNÁ ZÁHRADA


S maximálnou kapacitou 80 ľudí, naša Zimná záhrada predstavuje nielen pekné rozšírenie 90-miestnej reštaurácie Brasserie Anjou, ale aj ideálne miesto pre tlačové konferencie, večerné kokteilové párty alebo večere s klientmi. S možnosťou umiestniť automobil dovnútra, Zimnú záhradu je možné využiť aj na automobilové prezentácie alebo výstavy obrazov.


Pripraviť  sa môžete na najlepšie špeciality z francúzskej, slovenskej i medzinárodnej kuchyne, ktoré pripravuje šéfkuchár Tomáš Opletal. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
T: +421 2 3535 0000
E: meetings@sheratonbratislava.com


VIAC INFORMÁCIÍ

AMBER'S BAR


Vyskúšajte si atmosféru koktail baru na úrovni a namiešajte si drink podľa vašich chutí. Svoje barmanské umenie vám predvedú tí najlepší barmani a vy budete toho súčasťou.


Priestory Amber's baru sú ideálne na kurzy miešania drinkov, súkromné večierky, či tlačové konferencie. 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
T: +421 2 3535 0000
E: meetings@sheratonbratislava.com


Viac informácií

ZION SPA PREMIUM

Skvelé miesto pre vašu súkromnú párty. Potešte svojich top klientov a vezmite ich na spa day do ZION SPA PREMIUM. Šéfkuchár Tomáš Opletal sa počas dňa postará o kulinárske špeciality a vy si môžete vychutnať atmosféru pokoja a oddychu s bohatým výberom kvalitných spa terapií.

V prípade záujmu ná neváhajte kontaktovať:
T: +421 2 3535 0070
E: zion.she@zionspa.sk


Viac informácií